Заявка на компенсацію за працевлаштування переселенців доступна в «Дії»: як отримати 6500 гривень

Дата: 06.05.2022 10:34

На порталі та в додатку «Дія» стала доступною послуга подачі заявок на отримання роботодавцями компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про 6,5 тис. гривень, які підприємці можуть одержати за кожного співробітника з числа внутрішньо переміщених осіб та із заробітною платою не нижче мінімальної. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Програма підтримки працевлаштування внутрішньо переміщених осіб передбачає виплату грошової допомоги протягом двох місяців від дня початку роботи нового працівника.

Щоб отримати кошти, роботодавцю потрібно стояти на обліку як платнику єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати податкову звітність за 4 квартал 2021 або весь 2021 рік. Програма не розповсюджується на бюджетні організації або фонди соціального страхування.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.