ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

В Україні стартує масштабна інформаційна кампанія до 8–9 травня

Дата: 06.05.2022 09:56
Кількість переглядів: 360

Фото без опису

   8 та 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

    У ці дні ми вшановуємо пам’ять тих понад 80-ти мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу– усіх загиблих і тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

   Ці пам’ятні дати є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму, що призвело до наймасштабнішої і найкривавішої війни в історії людства. Вона точилася одразу на кількох континентах: у Європі, Азії та Африці. У її вогнище було втягнуто 61-у державу світу, а це − 80 % людства.

   Непомірний внесок у перемогу зробило 7 мільйонів українців, які воювали у складі усіх армій Антигітлерівської коаліції.                                            

   Для України Друга світова війна стала найжахливішою катастрофою, бо саме на її території відбувалися найзапекліші бої, найжорсткіша німецька окупація.

   Україна зазнала найбільших людських втрат – 8 мільйонів українців та представників інших народів, які проживали на нашій землі.

    Колосальних втрат несли українці через украй жорстокі методи війни, які використовували як гітлерівський, так і сталінський режими. Радянська воєнна стратегія, опираючись на чисельну перевагу в людях, допускала масові втрати наспіх мобілізованих українців, роблячи з них «солдатів одного дня», перший бій для яких часто ставав останнім. Мирне населення гинуло від тактики «випаленої землі» з боку воюючих армій обох режимів.

     Нема жодної сім’ї в Україні, якої не торкнулася б та війна своїм чорним крилом. Загинув кожен 5-й українець, було знищено кожен 4-й будинок, зруйновано майже 700 міст, втрачено 40 відсотків економічного потенціалу.

    І сьогодні сучасним українцям, як і їхнім предкам, довелось дізнатися, що таке повномасштабна війна. Вірний спадкоємець гітлера путін з облудними гаслами посягнув на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців.

    Знову – смерті, руйнування, воєнні злочини та злочини проти людства.                     

    Путінська росія перевершила гітлерівську Німеччину у своїх нацистських злодіяннях, які  тепер мають свою назву – рашизм.  Його ознаками є насилля, тероризм, варварство, мародерство, крадіжки, депортація, звірства, геноцид.

    Протягом останніх десятиліть росія нав’язувала світу свою винятковість, вважала себе "головним переможцем" над нацизмом у Другій світовій війні і, водночас, сама ж розв’язала на нашій території небачену по жорстокості війну ХХІ століття, та стала загрозою миру у всій Європі.

   Для українців протистояння російській агресії – це боротьба за свободу проти імперських амбіцій агресивного сусіда. Наші славні захисники кров’ю ворога переписують завойовницькі плани кривавого диктатора!

   Ми – сила, яка повалить рашизм, щоб він не повторився, щоб ніхто ніколи більше не насмілився зазіхати на нашу державу!

   Тому традиційне гасло цих пам’ятних днів звучить так: «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!»


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь