ДОВГООЧІКУВАНА ПОДІЯ

Дата: 02.05.2022 17:11

У Ямпільській територіальній лікарні запрацював комп’ютерний томограф.

Подія, на яку так довго чекали мешканці Ямпільщини (якщо точніше, то від грудня 2020 року) і яка ще донедавна була чи не фантастикою для усіх нас, набуває конкретних обрисів. Вже сьогодні у стінах медичного закладу вторинного рівня нашої громади, а саме нещодавно відкритого реконструйованого у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» приймального відділення запрацював новенький комп’ютерний томограф CANON Aquilion Lightning, 32-зрізовий, виробництва Японії, придбаний Міністерством охорони здоров'я за кошти державного бюджету. Це надсучасне потужне діагностичне обладнання вже надало допомогу 11 пацієнтам і від сьогодні готове до повноцінної роботи.

Нині дослідження проводяться безкоштовно. Можуть звернутись люди як жителі нашої громади, так і сусідніх. Без електронного направлення людина теж зможе отримати допомогу, але вже платно. Нині тариф готується до затвердження сесією Ямпільської міськради. Одразу зауважимо, що ціни будуть нижчими, ніж, до прикладу, у приватних клініках.

Тут можете ознайомитися з повним текстом допису газети Ямпільські вісті