Шановні ямпільчани!

Дата: 30.04.2022 09:01

Вітаю вас із Першотравнем – святом весни, праці й миру. 1 Травня об’єднує не тільки українців, а й людей по всій Землі. Людей, мрія яких – жити в мирному суспільстві і працювати задля свого добробуту та добробуту своєї країни. Бо саме чесна, сумлінна праця – основа нашого життя, джерело благополуччя сім'ї та суспільства, його морального і фізичного здоров'я.

Нажаль, у нас іде війна. Але всі помисли і дії  наших громадян спрямовані на підтримку та укріплення нашої України на її неминучу перемогу над ненависним ворогом. Ми переможемо і під мирним небом почнем відбудову своєї країни і буде вона ще кращою та міцнішою та наші діти будуть жити у мирі та достатку на рідній, вільній  землі.

Бажаю усім нам  міцного здоров’я, натхнення і сил  для здійснення всіх планів і починань та найшвидшого повернення до мирного життя.

міський голова Сергій Гаджук