ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЯМПІЛЬЩИНИ!

Дата: 22.04.2022 14:38

Щиро вітаю вас з найвеличнішим святом для всіх християн світу – Воскресінням Христовим!

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань, які сьогодні випали на долю народу України.

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить вас, ваші сім’ї і всю рідну нам Ямпільщину та Україну на мирне і достойне майбутнє!

Бажаю всім нам віри в наших захисників, миру українській землі та Божого благословення!

міський голова Сергій Гаджук