Шановні власники та користувачі земельних ділянок!

Дата: 22.04.2022 12:15

Нагадуємо, у громаді триває місячник з благоустрою, тому просимо кожного долучатись та навести лад на земельних ділянках, які ви використовуєте для ведення особистого селянського господарства (городи) та їх прилеглу територію.

Прибирання території є досить актуальним питанням для власників та користувачів земельних ділянок особливо у весняно-літній період і восени. Згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Програми благоустрою населених пунктів Ямпільської міської ради на 2021-2022 роки» громадяни зобов’язані утримувати в належному стані земельні ділянки, що перебувають у їх власності або користуванні, а також прилеглі до цих земельних ділянок території. Не допускати складування відходів, зрізаного гілля, залишків рослин поза власною земельною ділянкою, спалювання рослинності. Регулярно знищувати бур’яни, скошувати траву, проводити боротьбу зі знищення карантинних рослин. Допущення засмічення, несвоєчасне косіння, забур’яненість, забруднення прилеглих територій та спалювання рослинності тягне за собою адміністративну відповідальність. Отож прибираємо та наводимо лад!