ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 21.04.2022 16:02

Цього тижня в малому залі Ямпільської міської ради в рамках підготовки до чергової сесії міської ради відбулись засідання постійних комісій міської ради.

19 квітня відбулось спільне засідання комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків з органами влади, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації та з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення, а 21 квітня - з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Семенюк Вадим, заступник міського голови Труба Михайло, керуюча справами виконавчого комітету Віт Олеся.

Члени комісій розглянули і опрацювали всі питання порядку денного.

Зокрема серед іншого обговорили та погодили для винесення на розгляд сесії проєкти рішень щодо виконання міського бюджету за І квартал 2022 року, порядок організації роботи старост Ямпільської міської територіальної громади внесення та змін до Регламенту Ямпільської міської ради 8 скликання.

Нагадаємо, що сесійне засідання заплановано на 26 квітня 2022 року.