24 ЛЮТОГО ЗМІНИЛО ЖИТТЯ КОЖНОГО…

Дата: 21.04.2022 12:50

Війна страшне слово. Вона зруйнувала життя безлічі українців. Багато з них втікаючи від бомбардувань, розрухи і неспокою зупинились у нас на Ямпільщині.

Наразі маємо більше 3800 осіб, що вже отримали статус ВПО у Ямпільській громаді. Всі ці люди знайшли прихисток на нашій землі.

Більшість з них винаймає житло, хтось проживає у родичів, але є й такі, що зупинились у комунальних закладах Ямпільської громади – готелі для переселенців «Дністер», дитячих садочках №1 та №4, хостелі у с.Оксанівці, дитячому садочку у с.Дорошівці та школі у с.Клембівка. Ямпільська міська рада – опікується кожним з них.

Зазначимо, що щоденно в цих закладах перебуває 150-160 осіб. Нагадаємо, що люди прибували у громаду практично з перших днів війни - сьогодні вже 57й день війни.

Тут для переселених українців створені всі умови – тепло, триразове безкоштовне харчування, душ та можливість попрати. І щоденно працівники кожного із перерахованих закладів працюють над тим, щоб люди, які в них перебувають відчували турботу і теплоту людської душі.

Привідкриємо завісу та подякуємо їм за смачний обід, чисту постіль, прибрані кімнати, чуйність та доброту.

Ви – провідники добра і затишку!

Дякуємо колективам: готелю для переселенців «Дністер», хостелу у с.Оксанівці, дитячого садочку №1 - керівник Оксана Римарчук, дитячого садочку №4 – керівник Ганна Копачевська, дитячого садочку у с.Дорошівці - керівник Наталя Хібовська, школі у с.Клембівка – директор Лариса Горобець.

На фото працівниці готелю "Дністер".