Всіх християн західного обряду щиро вітаю зі світлим святом Воскресіння Христового!

Дата: 15.04.2022 17:05

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Нажаль, сьогодні у нашій країні війна і нашим воїнам, українському народу потрібно боронити свою  країну від російського ката. У цій боротьбі ми захищаємо одвічні життєві цінності: добро, людяність, милосердя, свободу, право на життя. І заради світлого та щасливого майбутнього наших дітей ми неодмінно переможемо та повернемось до мирного та щасливого життя!

Від усього серця бажаю вам миру, благодаті, добробуту, окриленого настрою, злагоди та душевної величі.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

міський голова Сергій Гаджук