РАЗОМ МИ – СИЛА!
15 квітня, за ініціативи Ямпільської міської ради, Молодіжної ради при Ямпільській міській раді у місті Ямполі удруге відбувся благодійний Ярмарок на підтримку Збройних Сил України.
Сюди вже вдруге з’їхались вправні господині зі старостинських округів та прийшли ямпільські майстрині та кулінарки, аби порадувати своєю випічкою та вторгувати грошей на підтримку ЗСУ.
Сьогодні асортимент продукції значно розширився, адже на ярмарку можна було придбати ще й футболки, сувенірну кам’яну продукцію, ляльки-мотанки, пройти майстер-клас із малювання на воді, придбати декор та косметичні засоби гігієни.
Окрім того, під час ярмаркування відбувся і марафон патріотичної пісні «З вірою у перемогу». Для бажаючих приєднатись було облаштовано сцену та вільний мікрофон.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)