ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.04.2022 11:34

12 квітня 2022 року у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Вів засідання заступник міського голови – Михайло Труба.

На засіданні були присутні 20 членів виконавчого комітету.

На розгляд виконавчого комітету винесено 15 питань.

Зокрема, розглянули та затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2022року, ознайомились та схвалили проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік», який наразі опублікований на сайті міської ради для надання пропозицій та подальшого обговорення.

Під час засідання прийняли окремі рішення за поданням відділу соціального та медичного забезпечення та служби у справах дітей.

Погодили штатний розпис працівників комунального підприємства «Дзигівка» Ямпільської міської ради на 2022 рік.

Затвердили відкореговані тарифи на послуги з поводження з рідкими побутовими відходами, що надаються комунальним підприємством «Ямпільводоканал» Ямпільської міської ради та тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Ямпільське міське господарство» Ямпільської міської ради.

Обговорили закінчення опалювального сезону 2021-2022 років на території Ямпільської міської ради та своїм рішення доручили керівникам закладів, що фінансуються з міського бюджету провести консервацію систем опалення та провести їх ремонт.

Також, на засіданні обговорили процес щорічної акції по благоустрою та санітарної очистки територій громади.

В підсумку, розглянуті всі питання порядку денного.