БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

Дата: 05.04.2022 12:42

Сьогодні в центрі Ямполя людно.

На стометрівці ярмаркують. Ярмаркують з поза ранку заради збору коштів для потреб українського війська та українських цивільних мешканців найбільш постраждалих міст та сіл.

Багато ямпільських господинь та господарів, старости, які долучили до участі в заході господарочок з сіл нашої громади, вишивальниці, художниці, кондитерки та хенд-мейд умільці – всі представляли свої вироби та радо пригощали містян та гостей.

Панувала атмосфера згуртованості та прагнення допомогти рідній Україні, вибирали, продавали, загадували бажання біля оксанівського ряженого Рахмана, обіймались та передавали вітання і слова підтримки нашим доблесним військовим.

Всі, хто завітав на ярмарок – охоче залишали свої пожертви в благодійній скринці.

Хто ще бажає потішити себе чимось смачненьким - поспішіть, ярмарка ще триває.

Ще раз впевнились в гаслі ярмарки – РАЗОМ-МИ СИЛА!

Наближаємо перемогу кожного дня!