НЕЗАКОННИЙ ПЕРЕТИН КОРДОНУ

Дата: 04.04.2022 17:29

За матеріалами прикордонної служби стало відомо, що за ці декілька днів квітня на території Ямпільської громади вже було кілька спроб незаконного перетину кордону з сусідньою Молдовою.

На щастя – невдалих. Завдяки охоронцям наших кордонів – військовослужбовцям прикордонної служби.

Так, 1 квітня прикордонниками відділу прикордонної служби "Ямпіль" приблизно о 02.30 поблизу села Цекинівка затримано 4-ро громадян України, що мали намір незаконно перетнути кордон та потрапити до Республіки Молдова. Всі вони є мешканцями міста Констянтинівка Донецької області та таким чином намагались ухилитись від військового призову.

А вже 03 квітня, близько 02.30 ночі на березі р.Дністер в районі села Михайлівка виявлено та затримано ще 3х осіб - громадян України при спробі незаконного перетину державного кордону. Звичайно – всі вони чоловіки призовного віку.

Тоді ж, о 02:45 ночі в районі того ж населеного пункту - Михайлівка, прикордонники зупинили 2 автомобілі, в яких перебувало 6 осіб, які в ході опитування не могли пояснити ні куди вони направляються ні мету їхнього перебування в комендантську годину поза домом.

Під час перевірки стало відомо, що дані особи не є жителями села Михайлівки та прибули сюди, щоб також незаконно перетнути державний кордон з Республікою Молдова.

Відносно виявлених за період 1 -3 квітня громадян складено адміністративно -процесуальні документи.

Готуються відповідні матеріали для передачі до суду.

Нагадуємо, незаконний перетин кордону тягне за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення – згідно ст.204-1 КУПАП. Ті самі дії, вчинені групою осіб або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, - штраф від 500 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення - згідно ст.204-2 КУПАП.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ – будьте законослухняними в цей складний військовий час!