ВСІ – НА ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ!

Дата: 29.03.2022 14:43

Розпочинаємо щорічну  акцію  з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Ямпільщини. Міський голова Сергій Гаджук підписав розпорядження відповідно до якого заходи з благоустрою та санітарної очистки будуть проводитись до 27 квітня.

Попри реалії воєнного часу територіальна громада працює. Забезпечуючи фронту підтримку та надійний тил, ми не припиняємо виконувати щоденну роботу задля забезпечення комфорту і спокою  громадян. Ми хочемо, щоб українці, які тікали від розрухи і хаосу, що принесла до їхніх домівок війна, знайшли у нашій громаді порядок і затишок, які б допомогли їм і всім нам забути про пережиті страхи і переживання.

Запрошуємо всі  підприємства, установи та організації, громадські організації, учнівську, студентську молодь та небайдужу громадськість прийняти участь у прибиранні територій, прилеглих до адміністративних будівель та житлових будинків, впорядкуванні зелених зон, квітників, парків, скверів, алей, вулиць, місць масового перебування та відпочинку населення, ліквідації сміттєзвалищ та чагарників, упорядкування кладовищ та меморіальних комплексів.

То ж, шановні жителі та гості Ямполя і сіл Ямпільської територіальної громади, долучайтесь всі, як один!  Наведемо лад у нашому спільному домі!

Прибираємо, ремонтуємо, фарбуємо, білимо, саджаємо!

Чекаємо на Перемогу на доглянутій, чистій і  заквітчаній Ямпільщині!