ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 24.03.2022 13:59

Фінансовим управлінням Ямпільської міської ради продовжується забезпечення ведення аналізу сплачених податків, зборів, платежів до міського бюджету.

Платежі здійснюються у строки, визначені податковим законодавством для кожного податку та збору окремо.

Сплата податків та зборів здійснюється платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством – податковим агентом, або представником платника податку.

Державна податкова служба України разом з Міністерством фінансів України враховують обставини воєнного стану, території, де активно проводяться бойові дії та не застосовують до платників податків штрафних санкцій і пені.

Поряд з цим, звертаємось до всіх платників податків, які працюють на території нашої громади - СПЛАЧУЙТЕ ПОДАТКИ!

Бюджет міської ради є збалансованим за доходами та видатками, тому недоотримання коштів та несвоєчасна сплата податків не дає можливості вчасно провести фінансування видатків – виплатити заробітну плату з нарахуванням працівникам бюджетної сфери, провести розрахунки за енергоносії та житлово – комунальні послуги, придбати медикаменти, провести заходи з благоустрою населених пунктів, забезпечити санітарну очистку та вивезення побутових відходів.

Адже кожна сплачена гривня – це підвищення обороноздатності нашої армії та вклад у розвиток економіки громади, області, країни.

Впевнено крокуємо вперед!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!