Відсьогодні у Вінниці та області заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі

Дата: 27.02.2022 16:12

З 27 лютого до 27 березня 2022 року на території Вінницької області заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Це наказ Вінницької обласної військової адміністрації. Він прийнятий з метою забезпечення громадського порядку.

Наказ прийнятий відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку.