ДЛЯ ПОТРЕБ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИДБАНІ МОТОБЛОКИ

Дата: 18.02.2022 17:21

Зокрема, сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету міський голова Сергій Гаджук вручив  паспорта від  мотоблоків ЗУБР JR-Q78 ПЛЮС  з причепом – кожному з п’яти  старост.

Першими старостинськими округами, що забезпечили такою технікою, стали – Дзигівський, Великокісницький, Клембівський, Качківський та Тростянецький.

Мотоблоки Зубр  дозволять  комунальникам, що працюють по округах, замінити важку частину ручної праці механічною силою. Заплановано такі мотоблоки придбати в кожен старостинський округ громади.

Вартість одного комплекту сягає 32,0 тис.грн. Загалом з міського бюджету виділено коштів на суму 160,0 тис.грн.

Міський голова висловив сподівання, що дані агрегати дозволять легко і швидко виконувати роботи по благоустрою в усіх населених пунктах громади.