РОЗШИРЕНА КОЛЕГІЯ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Дата: 16.02.2022 11:12

На минулому тижні у м. Вінниці в приміщенні Вінницької обласної ради відбулася розширена колегія служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації, де підбили підсумки роботи служб у справах дітей у 2021 році та визначали пріоритети на 2022 рік.

Колегія пройшла під головуванням першого заступника голови Вінницької ОДА Наталі Заболотної. Під час роботи колегії заслухали доповідь з даного питання, проаналізували основні виклики і напрями роботи, які здійснювались службами у справах дітей протягом 2021 року. Поза увагою не залишилась жодна служба у справах дітей територіальної громади, робота якої була проаналізована.

Від Ямпільської громади в колегії взяла участь начальник служби у справах дітей Ямпільської міської ради Валентина Миронишина. У своєму виступі вона прозвітувала про стан виконаної роботи службою у 2021 році, та розповіла про плани на 2022 рік. Зокрема, для Ямпільської міської ради основними та пріоритетними є забезпечення функціонування в громаді ЄІАС «Діти», популяризація сімейних форм виховання, питання своєчасного виявлення дітей, які залишилися без батьківської опіки, надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, вирішення питання захисту особистих, майнових і житлових прав таких дітей, пріоритетності права дитини на сімейне виховання.