КРАФТОВА ПРОДУКЦІЯ – НАТУРАЛЬНІСТЬ ІНГРЕДІЄНТІВ ТА ПРИРОДНИЙ СМАК

Дата: 16.02.2022 09:00

Надзвичайно цікавою та мотивуючою була  онлайн-зустріч із власницями фермерських господарств із Харківщини та Одеси. В онлайн-мітапі взяли участь спеціалісти відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

Успішні, цілеспрямовані, позитивні та наполегливі фермерки Наталія Коваль та Ольга Бекєтова розповіли про те, як власну ініціативу, бажання і навіть хобі можна перетворити на сімейну справу.

Наталія Коваль має власну ферму, де вирощують ВРХ, а з надоєного молока виготовляють крафтову продукцію – смачні сири, запіканки та інше. В господарстві організовані ще й екскурсії для дітей та дорослих, яких залюбки пригощають молоком та власною випічкою.

Ольга Бекєтова – міська жителька, в орендованому приміщенні, разом з чоловіком вирощують різноманітну зелень за новітніми технологіями без використання ґрунту. Салати та пряні трави, не тільки успішно реалізовують, а ще й виготовляють з них пасти, соуси, масло та оцет.

Також, фермери організували інтернет-магазин, через який вдало продають вирощену продукцію.

Переглянути захід у запису можна на FACEBOOK:

та YOUTUBE:   КАНАЛ BestAgro