ПОДАРУНОК БІБЛІОТЕЦІ

Дата: 11.02.2022 15:48

Приємна новина у Ямпільській міській публічній бібліотеці: до акції «Даруйте книги з любов’ю» долучився з щедрим подарунком наш земляк, уродженець с. Тростянець,  успішний підприємець,  відомий в краї благодійник, волонтер, меценат, письменник Анатолій Жарук.

З - під його пера нещодавно вийшли друком у серії «Моя Вінниччина»  вже дві книги трилогії  «Нескорені Гайдамацького Яру» які присвячені національно-визвольним повстанням в часи Гайдамаччини. Перші дві частини - «Дністровська сотня» та «По Поділлю з вогнем» вже вийшли у світ у 2020 та 2021 році окремими книгами. В них автор  цікаво змальовує події, що відбулися на той час в округах Ямполя, Шаргорода, Томашполя, Могилева та усієї Брацлавщини.

Також у 2021 році світ побачила і повість «Четверта усмішка». На відміну від попередніх історичних повістей – це сучасний твір з притаманними людськими болями і хвилюваннями, пошуком своєї дороги у складному житті.

Книги носять краєзнавчий характер і тому є дуже цінними для нашої громади. Приємно, що ці книги автор подарував для всіх бібліотек – філій «КЗ Ямпільської міської публічної бібліотеки». Працівники бібліотек висловлюють щиру вдячність  Анатолію Федоровичу за щедрий подарунок і бажають творчих успіхів у написанні нових книг.

Отож запрошуємо всіх, хто цікавиться героїчною історією нашого краю до наших бібліотек.