КОНДИТЕРСЬКА ТА КРАФТОВА ПРОДУКЦІЯ

Дата: 11.02.2022 14:32

Ямпільска міська рада запрошує фермерів, аграріїв та всіх бажаючих, хто хоче започаткувати власну справу, розвиватися та отримувати від цього прибуток до чергового онлай-мітапу, яких відбудеться 15.02.2022 року о 10.00 год. (ZOOM-платформа).

На цей раз надзвичайно корисна і актуальна тема для нашої аграрної громади -  «Кондитерська та крафтова продукція: Кращі агропрактики».

Доповідачами будуть:

Власниця ФГ «Юпітер», що на Харківщині Наталія Коваль, яка займається вирощуванням корів та телят, а також започаткувала та успішно розвиває переробну галузь – виробництво крафтової та кондитерської продукції, а саме: молочні вироби з молока екстрагатунку, сири, вироби з борошна та кондитерську продукцію.

Ольга Бекєтова - сіті-фермерка із Одещини. Власниця господарства “Zelenna” - міська ферма по вирощуванню зелені. На господарстві розвинута потужна переробка - виробництво паст, соусів, масел та оцту з трав власного вирощування.

До участі у заході можна долучитися в каб. № 2 адмінбудинку Ямпільської міської ради (відділ економічного розвитку та інвестицій), або зареєструвавшись за посиланням:  https://forms.gle/GLweTtN8cp52GtTP7

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.