НА ЧАСІ

Дата: 11.02.2022 14:12

За короткий проміжок 2022 року до Ямпільської міської ради надходили як усні звернення мешканців міста, так і повідомлення від комунального підприємства «Ямпільводоканал» про наявні проблеми з водопостачанням в мікрорайоні міста, водопостачання якого функціонує від ствердловини №11.

Зокрема, мова йде про жителів по вул. Садова, Вінницька, Дорошенка, Сагайдачного, Генерала Кульчицького, Нова Яблунева.

Нагадаємо, що до листопада місяця 2021 року водопостачання від вказаної ствердловини здійснювалось тільки на вулиці Садова, Вінницька, Дорошенка, Сагайдачного. Абоненти ж по вул. Генерала Кульчицького, Нова Яблунева були заживлені від ствердловини підприємства "Ямпільський Приладобудівний завод". Після отримання у комунальну власність цієї водопровідної мережі, до ствердловини №11 підключили ще 120 абонентів.

Як виявилось в результаті, насос, який функціонує для потреб всіх підключених користувачів 11 ствердловини не має потужностей, які б покривали потребу водокористувачів. Тому, виникали збої в забезпеченні мешканців водою.

Комунальне підприємство здійснювало, як усунення поточних дрібних поломок, так і пошук можливостей вирішення проблеми. Тому, колегіально було прийнято рішення про демонтаж насосного обладнання та його заміни на потужніше.

08.02.2022 року демонтували насос із ствердловини та замовили устаткування у ТОВ «Компанії Гідрос» м. Київ.

Вартість обладнання становить– 25600 грн.

10 – 11 лютого проводяться роботи по встановленню нового насосного обладнання.

Звичайно, ці декілька днів мешканці не мають змоги користуватись водопровідною мережею, тому комунальне підприємство «Ямпільводоканал» забезпечує їх привозною водою.

Після встановлення устаткування, в найближчі дні водопостачання мешканців буде відновлено.