ОПЕРАТИВНА РЕАКЦІЯ

Дата: 10.02.2022 17:18

Вчора,  9 лютого до Ямпільської міської ради надійшло звернення від жителів вулиць – І.Франка, Гетьмана Полуботька,  В.Стуса та Гайдамацької що у місті Ямпіль. Люди просили привести в належний стан вулицю Гайдамацьку, адже після ремонтних робіт з прокладання комунікацій для водопостачання та несприятливих погодних  умов  пересуватись нею неможливо.

Після розгляду звернення відповідальні працівники Ямпільської міської  ради виїхали на дану вулицю. Було прийнято рішення доручити КП «Ямпільське міське господарство»  негайно впорядкувати дану ділянку дороги.

Тому,  сьогодні 10 лютого КП «Ямпільське міське господарство» виконало роботи по відновленню дорожного покриття вулиці Гайдамацької.

Зокрема -   навантажувачем зібрана багнюка,  всипано підсипним матеріалом в кількості 13 автомобілів Камаз та все прогрейдеровано .

По мірі вкатування  покриття на даній вулиці, а також за кращих погодних умов комунальним підприємством буде проводитись його коригування.