ПРОЄКТИ – ПЕРЕМОЖЦІ!

Дата: 10.02.2022 17:16

Гарна новина для наших мешканців - два проєкти від Ямпільської громади визнані переможцями в рамках конкурсу Вінницької обласної Ради

"Комфортні громади":

"Комфортна громада для дітей та молоді"

Проєктом передбачано закінчення облаштування центрального парку в м. Ямпіль із встановленням скейт –парку та зони відпочинку, аби наша молодь активно та з користю для здоров’я проводила час на свіжому повітрі.

"Здорова нація - запорука могутності держави"

Проєктом передбачено закупівлю урологічного обладнання для КНП «Ямпільська територіальна лікарня», що дасть змогу швидко, якісно і точно встановити діагноз та пролікувати пацієнтів.

В цьому році конкурс зазнав значних змін, його було розділено на ІІ етапи. Перший етап – місцевий рівень, проходив з 5 жовтня по 17 грудня 2021 року, в якому проєкти, що подавались до Ямпільської міської ради, пройшовши технічний відбір, отримали велику підтримку у мешканців нашої громади, адже за результатами анкетування та інтернет голосування за проєкти проголосувало понад 5000 осіб – мешканців громади.

Ми дякуємо всім хто долучився до проєктів та голосував за них! Тільки спільно, та з вашою активною підтримкою, ми потрапили до фіналу конкурсу та отримали перемогу!

Очікуємо на успішну реалізацію проектів - переможців!