ПРОЄКТИ – ПЕРЕМОЖЦІ!
Гарна новина для наших мешканців - два проєкти від Ямпільської громади визнані переможцями в рамках конкурсу Вінницької обласної Ради
"Комфортні громади":
"Комфортна громада для дітей та молоді"
https://rada.info/.../fd7338d796dc86b93cbc2577b9eef6f5.pdf
Проєктом передбачано закінчення облаштування центрального парку в м. Ямпіль із встановленням скейт –парку та зони відпочинку, аби наша молодь активно та з користю для здоров’я проводила час на свіжому повітрі.
"Здорова нація - запорука могутності держави"
https://rada.info/.../90dd47ed517fdcf3d20843e18c10a68e.pdf
Проєктом передбачено закупівлю урологічного обладнання для КНП «Ямпільська територіальна лікарня», що дасть змогу швидко, якісно і точно встановити діагноз та пролікувати пацієнтів.
В цьому році конкурс зазнав значних змін, його було розділено на ІІ етапи. Перший етап – місцевий рівень, проходив з 5 жовтня по 17 грудня 2021 року, в якому проєкти, що подавались до Ямпільської міської ради, пройшовши технічний відбір, отримали велику підтримку у мешканців нашої громади, адже за результатами анкетування та інтернет голосування за проєкти проголосувало понад 5000 осіб – мешканців громади.
Ми дякуємо всім хто долучився до проєктів та голосував за них! Тільки спільно, та з вашою активною підтримкою, ми потрапили до фіналу конкурсу та отримали перемогу!
Очікуємо на успішну реалізацію проектів - переможців!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)