КОВІД СТАТИСТИКА

Дата: 10.02.2022 09:34

За минулу добу 09.02. 2022 року за медичною допомогою до лікаря звернулось - 311 осіб, в т.ч. відвідувань дітей- 51. Здійснено виїздів сімейного лікаря на дім 12.

Хворих на ГРВІ - 26.

Хворих на пневмонію на амбулаторному лікуванні - 19.

Хворих на Covid-19 на амбулаторному лікуванні 100 осіб, в т.ч 3 дітей та 9 медичних працівників.

Здійснено 4 забори біологічного матеріалу для дослідження методом ПЛР. Отримано 12 позитивних результатів.

Вакциновано 94 особи.

Всього вакциновано І дозою - 9662 осіб, ІІ дозами- 9387, осіб,що становить 37,4% дорослого населення,яке заключило декларації із сімейними лікарями, бустерною дозою вакциновано -550 особи.