КЛАСИКА НІКОЛИ НЕ СТАРІЄ

Дата: 07.02.2022 09:20

7 лютого світ відзначає 210-річчя від дня народження Чарльза Діккенса – відомого англійського письменника. Слава Чарльза Діккенса гриміла по всьому англомовному світу ще за життя цього знаменитого письменника. Його творчість не залишилася непоміченою і в іншому світі — твори Діккенса переводилися на безліч мов, так і в наші дні регулярно виходять чергові їх видання.

Класика ніколи не старіє, а за своє життя Діккенс створив безліч чудових, глибоких, усвідомлених романів «Різдвяні історії», «Пригоди Олівера Твіста», «Девід Коперфільд», «Великі сподівання» та багатьох інших книг,  не кажучи вже про всі інші твори, що вийшли з-під його пера, без яких ми сьогодні не уявляємо скарбниці літературної класики.

Пропонуємо до вашої уваги літературний фото - ескіз «Щасливець літературної долі» про письменника, який для багатьох може стати відкриттям. Читачі бібліотеки можуть ознайомитися з творчістю письменника переглянувши однойменну викладку літератури на абонементі Ямпільської міської публічної бібліотеки .