ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.02.2022 17:36

Фото без описуФото без опису

8 лютого у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутні 19 членів виконавчого комітету.

На засідання винесено на розгляд 13 питань.

Заслухали інформацію про стан утримання та виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування , які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях та підтримали надання соціальних послуг у відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання  Ямпільського терцентру.

Затвердили загальні правила  етичної поведінки посадових осіб Ямпільської міської ради та погодили штатний розпис комунального підприємства «Буша».

Також  члени виконкому обговорили та затвердили своїм рішенням відзначення  Дня вшанування  учасників  бойових дій  на території  інших держав.

На завершення засідання обговорили питання вжиття невідкладних заходів з укриття населення в межах Ямпільської міської  територіальної громади.

З 13 питань порядку денного – 12 підтримані та проголосовані.

З усіма рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Ямпільської міської ради після публікації.