МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Дата: 08.02.2022 15:48

«Модернізація системи соціальної підтримки населення України» – проєкт, який реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Ця масштабна ініціатива, покликана сприяти процесу децентралізації на місцях, успішному здійсненню соціальних реформ, спрямованих на зменшення бідності та підвищення соціального захисту найуразливіших груп населення та передбачає фінансування на підтримку адміністрування соціальних виплат і послуг.

Міністерством соцполітики визначено 364 територіальні громади України для надання їм технічного оснащення щодо організації роботи працівників, які надають адміністративні послуги соціального характеру. Сюди входить 17 територіальних громад Вінницької області, в тому числі і Ямпільська.

В рамках проєкту Ямпільська міська рада отримала нове оснащення для виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. Вісім офісних комплектів розподілено між Управлінням «Центр надання адміністративних послуг», відділом соціального та медичного забезпечення та службою у справах дітей. Для комфорту відвідувачів встановлені нові лави для очікування та стільці. В комплекти також входять: стільці для адміністраторів, шафи, тумби, робочі столи, спеціально призначені для роботи фронт-офісів.