ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 07.02.2022 15:06

07 лютого 2022року  в міській раді відбулась нарада  під головуванням секретаря міської ради Семенюка Вадима Анатолійовича.

Участь у нараді взяли  заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Майорова  та  Михайло Труба, керуючий справами виконавчого комітету Віт О.В., а також керівники структурних підрозділів ради.

Найактуальнішим питанням залишається ситуація по захворюванню на Сovid.  На даний час, судячи з даних медиків, рівень захворювань почав знижуватись, школи згідно комісійного рішення ввесь поточний тиждень будуть ще працювати в режимі онлайн, прийом громадян  та  масові заходи також призупинено. Зважаючи на вжиті заходи та дотримання карантинних обмежень, Вадим Анатолійович висловив сподівання, що пік захворювання найближчим часом буде подолано. Наголосив і на важливості вакцинації, адже на сьогодні маємо тільки 36,8% вакцинованих мешканців громади.

Кожен із керівників структурних підрозділів Ямпільської міської ради доповів про стан справ по напрямках.

Обговорили роботу ЦНАПу в умовах Сovid, рівень вакцинації працівників міської ради, як триває опрацювання заяв на матеріальну допомогу, подачу заявок на конкурси, етапи підготовки проєктів рішень до наступної сесії, зокрема що стосуються ремонту доріг та приватизації окремих приміщень міської ради, підготовку та налаштування до роботи комп’ютерного томографу в лікарні, зміни в процедурі декларування за 2021 рік та інші питання, що стоять перед громадою.

За результатами наради, по кожному обговореному питанню  - Вадимом Анатолійовичем дано відповідні вказівки та розпорядження для подальших дій.