Шановні власники (орендарі) рибальських угідь, фізичні особи-підприємці,  які займаються вирощуванням та переробкою риби, просто зацікавлені особи!

Дата: 07.02.2022 12:17

Ямпільська міська рада запрошує вас взяти участь у черговому онлайн мітапі за темою «Кращі агропрактики в аквакультурі», який відбудеться 08 лютого 2022 року о 10 годині онлайн (ZOOM-платформа).

До участі у заході можна долучитися в каб. № 2 адмінбудинку Ямпільської міської ради (відділ економічного розвитку та інвестицій), або зареєструвавшись за посиланням:  https://forms.gle/GLweTtN8cp52GtTP7

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

В ході мітапу презентація кращих агропрактик в аквакультурі. Запитання-відповіді.

Доповідачі:

Юрій Яременко - рибовод із Київщини. Керуючий партнер групи компаній «Бестер». Займається вирощуванням осетрових видів риб та виробництвом чорної ікри. Розповість про багаторічний та непростий шлях становлення підприємства, про гальмування розвитку такої справи через свавілля чиновників, з якими доводиться боротися. Розкриє секрети власних напрацювань та дієвих, відпрацьованих практик, в тому числі, про повний цикл вирощування гідробіонтів «від ікри до ікри», власне виробництво рибних делікатесів. Поділиться амбітними планами щодо подальшого розвитку та оптимізації власного підприємства.

Володимир Гурман - голова наглядової ради ПрАТ "Компанія "Бастіон". Компанія спеціалізується на переробці свіжої і свіжомороженої риби і морепродуктів.

Пан Володимир розповість історію започаткування виробництва, проблеми та труднощі, які виникали в процесі діяльності, та як вирішували непрості задачі. Поділиться секретами власних ноу-хау та дієвих практик. Зокрема, про ефективні методи заморозки продукції та багато іншого. Розповість про плани та власне бачення щодо розвитку аквакультури в Україні.

Долучайтеся! Буде цікаво і корисно!