ВЕБІНАР ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 04.02.2022 12:10

03 лютого 2022 року на платформі сервісу відеоконференцій Google  відбувся вебінар  учителів зарубіжної літератури Ямпільщини  «Викладання зарубіжної літератури відповідно до Концепції Нової української школи».

Ключовим питанням засідання була презентація модельних навчальних програм із зарубіжної літератури для учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Марікуца Леся Вікторівна, консультант  ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Вінницької області, модератор заходу, ознайомила учасників зі специфікою викладання зарубіжної літератури в умовах Нової української школи, звернула увагу на особливості модельних програм із зарубіжної літератури.

До участі у вебінарі була запрошена Міляновська Н.Р., автор підручника «Зарубіжна література» 5 клас НУШ та навчально – методичних посібників, яка  охарактеризувала основні ідеї укладання підручника, ознайомила із його методичними знахідками, презентувала свій педагогічний досвід. Учителі обговорили актуальні питання викладання зарубіжної літератури з авторкою підручників.

Спікерами вебінару були учителі зарубіжної літератури шкіл Ямпільської громади, а саме: учитель ОНЗ НВК: ЗЗСО  І ст.-гімназія  м. Ямполя  Шаповал Н.В., учитель  ОНЗ ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Довжок  Слубська Н.І., учитель  філії ЗСО І-ІІ ст.  с. Писарівка  ОНЗ ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Клембівка  Вижга В.Г., учитель   філії ЗСО І-ІІ ст. с. Качківка ОНЗ ЗЗСО  І-ІІІ ст.   с. Довжок Нагірняк В.С.  Вони висловили власні думки щодо особливостей модельних навчальних програм, їх відповідності Державному стандарту базової середньої освіти та віковим особливостям учнів,  дотримання авторами принципів науковості, системності, логічності та послідовності, урахування наступності між початковою й базовою середньою освітою.

Завершальним акордом вебінару стала дискусія за результатами спільної діяльності спікерів і учасників заходу.