ЗІРКОВА МРІЯ - 2022

Дата: 04.02.2022 11:44

02-03 лютого 2022 року відділом освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради проведено територіальний етап У обласного конкурсу солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2022» в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії - 2022» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти відповідно до Умов проведення конкурсу.

Конкурс проводився у дистанційному режимі за 2 номінаціями «Художнє читання» ,«Вокал» та трьома віковими категоріями- молодша (учні 1-5 класів), середня (учні 6-9 класів), старша ( учні 10-11 класів).

У номінації «Художнє читання» брали участь 40 учнів, у номінації «Вокал» - 32 учасника.

За результатами конкурсу в У обласному конкурсі солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2022» нашу Ямпільську громаду будуть представляти:
у номінації «Художнє читання» вихованки ОНЗ НВК:ЗЗСО І ступеня – гімназія м. Ямполя  Мацієвська Діана (4 клас) та Юрченко Яна (11 клас);у номінації «Вокал» учениця 8 класу ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Шевченка м. Ямпіль Левицька Катерина.

Успіху Вам та перемог!