ВІДЗНАКУ ЗА «ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ВІННИЧЧИНОЮ» ОТРИМАЮТЬ 8 ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ

Дата: 01.02.2022 10:54

Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради.

Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч.

«За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утворення Вінницької області», – значиться у рішенні обласної Ради.

Відзнаку отримають:

Бичок Анатолій Іванович – Літинський селищний голова;

Гвяздовський Юрій Вікторович – інженер-електронник тролейбусного депо Вінницької транспортної компанії;

Годований Євген Федорович – історик, кандидат історичних наук, поет, краєзнавець, смт Крижопіль;

Зайцева Валентина Григорівна – виконувач обов’язків генерального директора Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України;

Кладько Сергій Васильович – заступник начальника мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування 24 прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Могилів-Подільський район;

Клименко Галина Олексіївна – лікар-офтальмолог Турбівської селищної лікарні;

Побережна Антоніна Михайлівна – лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії №2 Хмільницького центру первинної медико-санітарної допомоги;

Синявський Ігор Вікторович – оператор відділення обліку мобілізаційної роботи другого відділу (м.Ямпіль) Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший солдат, м.Ямпіль.

Кандидатури на нагородження були обрані шляхом таємного голосування на засіданні Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», а також погодженні постійною комісією обласної Ради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.