ГАРНИЙ ПОЧАТОК НОВОГО РОКУ

Дата: 28.01.2022 11:54

Опорний навчальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Велика Кісниця Ямпільської міської ради Вінницької області" став одним з 15 переможців серед 200 шкіл зі всієї України у національній кампанії «Велосипедом до школи» .

Конкурс є частиною національної кампанії «Велосипедом до школи» в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах.  Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні», який впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Інформаційними партнерами конкурсу є ГО «EdCamp Ukraine» і Нова українська школа (НУШ).

Відтепер у школі, як фіналістки конкурсу з’являться:

- сучасні велопарковки критого типу для довгострокового зберігання велотранспорту;

- набір велоінструментів;

- 2 навчальні велосипеди з шоломами;

- отримають допомогу в облаштуванні навчального майданчика (методична допомога – гайдлайн);

- матимуть змогу навчання і сертифікації веломенторів, методичні матеріали та менторську підтримку для 2-х вчителів;

- візьмуть участь у Bike Mentors Camp для перших 150 веломенторів і долучаться до мережі веломенторів представників школи;

- буде відбуватись проведення велофестивалю на базі школи;

- інформаційна підтримка в межах національної кампанії «Велосипедом до школи».

Метою ж проєкту є інтегрування навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі.

Усі необхідні матеріали для участі школи у проекті (мотиваційний лист, відеопрезентацію, онлайнопитування серед школярів, лист підтримки від місцевої влади) підготували  директор Анатолій Конофольський, заступниця директора з виховної роботи школи -Альона Джосан у партнерстві з ГО  "Z міста V село",  учні 7 класу, соціальний працівник Ірина Берко, психологиня Вікторія Медвідь, вчителі біології та фізкультури Ольга Ковальова та Віктор Вишневий.

Ямпільська міська рада  в особі міського голови Сергія Гаджука  охоче підтримала школу, адже за умовами конкурсу саме з місцевими муніципалітетами буде підписуватись Меморандум про подальшу співпрацю.