РОБОЧІ БУДНІ ФАХІВЦІВ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Дата: 24.01.2022 14:02

Протягом тижня фахівцями відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради спільно з представниками відділення поліції №1 Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області та служби у справах дітей Ямпільської міської ради було здійснено відвідування сімей Бушанського та Михайлівського старостинських округів, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також сімей, в яких виховуються діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування м. Ямпіль.

Під час відвідування сім’ям було надано соціальні послуги інформування та консультування щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв, раціонального використання коштів, отриманих державних виплат на дітей, забезпечення належних умов проживання дітей та дотримання санітарно-гігієнічних норм. Батьків попереджено про адміністративну відповідальність та складено протоколи, передбачені статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».