ЗУСТРІЧ-НАВЧАННЯ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

Дата: 21.01.2022 15:59

21 січня 2022 року на платформі Meet в онлайн форматі відбулася зустріч - навчання заступників директорів з навчальної роботи, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть ДПА у формі ЗНО опорних навчальних закладів нашої громади на тему: «Організація проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році».

Модератором зустрічі був відділ освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради. Зустріч розпочала Пантелейчук Наталія Петрівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, яка розповіла про нагальні питання щодо ЗНО-2022. Консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Баланюк Алла Володимирівна детально зупинилась на пробному ЗНО та реєстрації , особливості проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році. Вона провела інформаційно - роз’яснювальну роботу для уникнення помилок рід час реєстрації учнів, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Своїм досвідом роботи щодо реєстрації за попередні роки ділились заступники директорів: Шпотак Тетяна Олександрівна (ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. №2 ім. Івана Богуна м. Ямпіль) та Кухар Людмила Миколаївна (ОНЗ НВК:ЗЗСО Іст.-гімназія м. Ямполя).