СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 21.01.2022 15:39

Сьогодні, 21 січня 2022 року під головуванням Лідії Петровської відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування, законності, зв’язків з органами влади, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

На розгляд депутатів було внесено 20 проєктів рішень, що стосувались різних сфер життєдіяльності громади. Відтак, депутатами розглянуто та обговорено ряд питань, що стосувалися змін до затверджених міською радою програм, змін до міського бюджету на 2022 рік. Заслухано звіт начальника фінансового управління Світлани Козюк про виконання міського бюджету за 2021 рік. Значну увагу приділено розгляду питань, які стосувалися комунальної власності.

В  процесі обговорення депутати отримали відповіді  доповідачів  на  питання,  які виникали, внесли свої пропозиції. Всі проєкти рішень  депутатами  опрацьовані і одноголосно рекомендовані на затвердження чергової 17 сесії  міської ради 8 скликання.