Чергова нарада у міського голови

Дата: 17.01.2022 15:43

17 січня 2022 року відбулася чергова нарада у міського голови Сергія Гаджука за участі заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Майорової, Михайла Труби та керуючого справами виконкому Олесі Віт. Під час наради обговорювались актуальні питання забезпечення опаленням навчально-виховних закладів, відвідування та харчування дітей у дитячих садках, забезпечення експериментальними маршрутами автобусного сполучення між селами та Ямполем, здійснення інвентаризації комунального майна громади, підготовки проведення культурних заходів із завершення циклу новорічно-різдвяних свят.

Окремо Сергієм Гаджуком було наголошено про забезпечення проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 усіма працівниками міської ради та її комунальних установ і організацій.