ЩЕДРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИЙ ВЕЧІР !

Дата: 14.01.2022 16:35

Ямпільщина продовжує святкувати новорічні та різдвяні свята, які триватимуть аж до Водохреща! Радісно та завзято народ підтримує славні українські традиції.

Свято Маланки,  яке ще називають Василів вечір або Щедрий вечір – це українське народне і церковне свято, яке відзначається 13-го січня. У цей день ввечері напередодні «старого» Нового року в Україні водять Козу та щедрують. А сьогодні, 14 січня - на святого Василія Великого посівають на щастя, добро та достаток.

Наша територіальна громада також маланкує! Творчі колективи і просто жителі наших сіл і міста під яскравою Зіркою від хати до хати радують  господарів щедрівками та щирими побажаннями.

Лунали у Щедрий вечір вулицями с. Безводного давні колядки  та щедрівки у виконанні  фольклорного колективу  «Берегиня» та жителів села.

Дивували своїм талантом та запалом народний аматорський колектив «Подоляни» у Гальжбіївці. Радував серця ямпільчан своїми щедрівками новостворений дитячий фольклорний колектив «Мариця» Ямпільської музичної школи.