РОБОТА НАД ПРОЄКТОМ СТАТУТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.01.2022 13:25

Сьогодні, 14 січня у Ямпільській міській раді відбулося друге засідання робочої групи з розробки та напрацювання проєкту Статуту Ямпільської міської територіальної громади, до якої  увійшли посадові особи Ямпільської міської ради, старости усіх старостинських округів, депутати, голови постійних комісій міської ради.

Протягом грудня минулого року до проєкту Статуту, який був  оприлюднений на офіційному веб-сайті Ямпільської міської ради надходили пропозиції та зауваження. То ж  метою засідання робочої групи стало обговорення наданих пропозицій.

Керуючий справами виконкому міської ради Олеся Віт ознайомила присутніх з пропозиціями, які надійшли від старост старостинських округів.

Серед яких – встановлення календарних дат з відзначення Днів сіл Ямпільської територіальної громади та визначення норми представництва жителів населених пунктів під час проведення зборів громадян.

Після обговорення наданих пропозицій робочою групою були прийняті відповідні рішення згідно яких до проєкту Статуту будуть внесені зміни. Також було вирішено винести відповідним розпорядженням міського голови напрацьований проєкт Статуту Ямпільської міської територіальної громади на громадські слухання для  його обговорення громадськістю.