НАГОРОДИ за жертовність і любов до України

Дата: 13.01.2022 12:54

11 січня у Могилів-Подільському районі з почесною місією перебував керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією архієпископ Високопреосвященний Михаїл та депутат Вінницької міської ради, лікар-волонтер Олена Верлан-Кульшенко, які з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, вручили церковні нагороди медпрацівникам опорних лікарень Могилів-Подільського району по лікуванню COVID-19.

Приємністю для Ямпільської територіальної громади стало те, що у числі 15-ти  нагороджених медпрацівників району є і наші медики. Медаль «За жертовність і любов до України» та пам’ятні подарунки отримали директор КП «Ямпільський медичний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Галина Плахотна та лікар-інфекціоніст Ямпільської територіальної лікарні Людмила Гарасим.

Цього ж дня, за дорученням першого заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Заболотної, голова районної державної адміністрації Юрій Яцук та голова районної ради Іван Телеватюк подяками райдержадміністрації та районної ради за значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю у час боротьби з пандемією корона вірусної хвороби, високий рівень організації заходів при проведенні вакцинації від COVID-19 нагородили 8  лікувальних закладів району, серед яких комунальне підприємство «Ямпільський медичний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області (директор - Плахотна Галина Пилипівна) та комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області (директор - Шеремет Олег Іванович).

Щиро вітаємо нагороджених та дякуємо усім лікарям і медсестрам за важку працю заради життя і здоров’я кожного з нас!

За матеріалами сайту Могилів-Подільської РДА