Тренінг для вчителів перших класів Нової української школи

Дата: 10.01.2022 14:21

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Ямпільської міської ради продовжують вивчення особливостей впровадження нового Державного стандарту початкової освіти НУШ.

Освітній тренінг для вчителів перших класів на тему: «Стратегії формування професійних компетентностей вчителя початкових класів у світлі Концепції НУШ» відбувся 05 січня 2022 року на базі ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. І. Богуна м. Ямпіль.

Координатором зустрічі  була консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Л.В, яка звернула увагу педагогів на сучасні підходи щодо організації навчальної діяльності в початкових класах НУШ, на організаційно-методичній структурі планування роботи та розробки навчальних занять,особливості формувального оцінювання в початкових класах.

Під час заходу вчителі опановували практику проведення ранкових зустрічей, планувння тематичних тижнів та днів, практикувалися у виконанні різноманітних сучасних стратегій критичного мислення, впроваджували власні педагогічні ідеї, реалізовували сучасні освітні практики, оволоділи методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок»  та освітнього потенціалу гри з LEGO.

Зустріч була цікавою, продуктивною, насиченою та сприяла кращому впровадженню НУШ в освітній процес.