ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 31.12.2021 09:07

Від щирого серця радий вітати усіх вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік, який минає був прожитий не дарма. Цей рік став роком становлення нашої громади. Рік - сповнений надій і тривог, складних випробувань та перемог, напруженої праці та здійснення планів.  Він збагатив нас мудрістю, подарував новий досвід, залишив яскраві події.

Ми всі разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Сподіваюсь, що Новий рік стане благодатним для Ямпільщини та кожного з нас, принесе стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Зустрічаючи  Новий рік, подаруймо один одному  найдорожче, що маємо - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.

Нехай же чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки принесуть у ваші оселі щирий сміх і радість, щастя і добро, наповнять ваші серця вірою, надією та любов’ю!

Хай новорічні свята щедро обдарують міцним здоров’ям, родинним теплом та Господньою ласкою!

Бажаю всім спокою і достатку, благополуччя й усіх земних щедрот, злагоди кожному дому і миру нашій Україні!

Веселого Різдва та щасливого Нового року!

міський голова Сергій Гаджук