ГАЛЬЖБІЇВСЬКА ШКОЛА ОТРИМАЄ НАБОРИ РОБОТОТЕХНІКИ ТА НОУТБУК

Дата: 29.12.2021 11:38

За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, в області визначено переможців обласного конкурсу для закладів освіти в рамках проєкту «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва».

За результатами конкурсу визначено 50 шкіл  Вінниччини, які отримають набори робототехніки та ноутбуки.

Приємністю є те, що серед переможців є і наша Філія ЗСО І-ІІ ступенів с. Гальжбіївка ОНЗ "НВК: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія м. Ямполя".

Школи-переможці отримають у користування по 10 комплектів з робототехніки для учнів та по 1 ноутбуку, доступ до навчальних програм з основ робототехніки, програмування, розробки web-сайтів та мобільних додатків. Також учні шкіл-переможців зможуть підвищити рівень компетентності з розмовної англійської мови.

Наступним кроком реалізації проєкту буде проведення навчальних семінарів для вчителів шкіл-переможців, на яких вони зможуть підвищити кваліфікацію з основ робототехніки, програмування, створення сайтів та мобільних додатків.

Проєкт «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва» реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.