ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Дата: 29.12.2021 11:15

Наближаються  Новорічні свята, під час яких недотримання правил безпечної поведінки при проведенні святкових заходів стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, корисних порад і це допоможе вам безпечно зустріти та провести Новорічні і Різдвяні свята.

Часто неправильно встановлені чи неліцензовані ракети потрапляють у вікна житлових будинків або на захаращені балкони, приміщення, що спричиняє пожежі. Піротехнічні установки перекидаються і, розкрутившись, розкидають феєрверки в натовп, котрий знаходиться навколо.

Дорослому населенню і особливо БАТЬКАМ звернути увагу на дітей та:

- купувати лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах;

- перед запуском піротехнічних засобів ретельно вивчити інструкцію. Ніколи не давайте дітям самим запускати петарди!

- використовувати феєрверки та петарди тільки на відкритому повітрі! Не запускати їх в квартирах, будинках, поблизу будинків і на невеликих обгороджених територіях;

- в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками;

Не рекомендується використовувати феєрверки та салюти в стані алкогольного сп’яніння, без нагляду дорослих та органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.