ПРИВІТАЛИ ІЗ 90-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ ЖИТЕЛЬКУ ЯМПОЛЯ

Дата: 28.12.2021 09:44

25 грудня виповнилося 90 років жительці міста Ямполя Бухаровій Антоніні Іванівні.

Антоніна Бухарова із родини довгожителів. В багатодітній сім’ї, де крім неї виховувалось ще 5 братів і сестер, всі доживали до почесних років.

Разом з чоловіком ось уже 51 рік мешкають у власному будинку, ведуть домашнє господарство, пережили багато і радісних, і гірких моментів, але найбільшим щастям і гордістю для них є їх онук Олександр, якого вони виростили і виховали прекрасною людиною, який, завдячуючи насамперед бабусі з дідусем, знайшов своє покликання в житті.

З усіх років трудового стажу, 13 років (1992-2005) Антоніна Іванівна пропрацювала на посаді головного бухгалтера КУ «Ямпільський терцентр». Її пам’ятають як висококваліфікованого фахівця, дуже чесну і порядну людину, добру та щиру колегу. Відзиваються про неї лише теплими та гарними словами.

За дорученням міського голови Сергія Гаджука директор територіального центру Алла Гурська та голова ради ветеранів Галина Красна привітали ювіляршу із днем народження, побажали довгих років життя, міцного здоров’я та передали подарунок від міської ради.