Вебінар вчителів початкових класів  на тему:  «Теорія і практика формувального оцінювання»

Дата: 24.12.2021 15:49

21 грудня 2021 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся вебінар для учителів 1-4 класів на тему: «Теорія і практика формувального оцінювання».

Питання формувального оціювання було предметом засідання. Консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради Марікуца Л.В. звернула увагу педагогів на мету, основні функції, об'єкти оцінювання, критерії та алгоритму діяльності вчителя під час формувального оцінювання,  презентувала різноманітні техніки їх проведення.

Учасники засідання мали змогу ознайомитися з досвідом роботи вчителя початкових класів філії ЗСО І – ІІ ст. с. Цекинівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. В. Кісниця Мичкодан О.Д. із використання та створення інтернет технологій QR – кодів в освітньому процесі.

Учителька початкових класів  ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Клембівка Колісник В.В. ознайомила присутніх із важливими формами формувального оцінювання: самооцінювання та взаємооцінювання учнів на уроках математики.

Під час онлайн-засідання було розглянуто актуальні питання щодо реалізації вчителями початкових класів пріоритетних завдань Нової української школи.

Позитивні емоції, залучення всіх учасників відеоконференції до  обміну  ідеями спонукало до подальшої співпраці та професійної підтримки один одного.