СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

Дата: 24.12.2021 13:47

Вже стало традицією на передодні Новорічно-різдвяних свят проводити зустріч керівництва громади з юною елітою Ямпільщини. Цьогоріч 140 дітей: переможців предметних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, юних аматорів сцени завітали на святкове дійство.

Свято обдарованої молоді - це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за календарний рік .Дана зустріч була проведена за сприянням голови Ямпільської міської територіальної громади Сергія Гаджука. Діти – це майбутнє будь-якої нації та держави. На них покладають свої найкращі сподівання батьки,учителі, наставники.

Бог щедро обдарував дітей Ямпільщини різними талантами: до науки, мистецтва, спорту. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків перемогами на різних конкурсах, олімпіадах та спартакіадах. Ці перемоги для кожного з них стануть стартовим майданчиком для творчого та духовного розвитку. Такими словами звернувся до учасників святкового дійства Сергій Гаджук. Він запевнив, що влада допомагатиме кожному юному Ямпільчанину реалізовувати себе, а також подякував батькам, вчителям за підтримку та виховання інтелектуальної та творчої еліти громади. Дітям були вручені Подяки та солодкі подарунки. По закінченню відбувся святковий концерт.