ЛАБОРАТОРНИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ

Дата: 24.12.2021 09:30

КП «Ямпільводоканал» здійснює лабораторний контроль якості питної води згідно договорів: № Л-3885 на надання послуг хіміко-бактеріологічною лабораторією “Вінницяводоканал” м.Вінниця від 11.03.2021р.; договір №108/11 смт.Крижопіль від 4.02.2021р. ВСП Крижопільський відділ ДУ Вінницький ОЦКПХ МОЗ України. Дослідження води питної здійснюються щоквартально на фізико-хімічні, мікробіологічні, радіологічні показники на відповідність до вимог Державних санітарних норм та правил “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” ( ДСан Пін 2.2.4-171-10). За результатами досліджень питна вода відповідає вимогам нормативних документів.

Водопровідні мережі знаходяться в задовільному стані та придатні до експлуатації.

З копіями протоколів досліджень якості питної води можна ознайомитись на офіційному сайті Ямпільської міської ради у розділі «Підпорядковані організації», підрозділі КП «Ямпільводоканал», «Протоколи досліджень якості питної води».