ДЕПУТАТИ ПРИЙНЯЛИ БЮДЖЕТ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2022 РІК

Дата: 21.12.2021 16:54

21 грудня 2021 року під головування Сергія Гаджука відбулось пленарне засідання 16 сесії міської ради 8 скликання на якому депутати розглянули 40 питань порядку денного.

Участь в її засіданні взяли секретар міської ради В. Семенюк, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Майорова Л.О., Труба М.Г., керуючий справами виконавчого комітету Віт О.В., керівники структурних підрозділів та відділів міської ради, керівники окремих комунальних установ, представники засобів масової інформації.

Засідання сесії розпочалось із урочистого вручення міським головою Сергієм Гаджуком нагород до Дня місцевого самоврядування. Так, за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання Миколу Пивовара та Сергія Миронишина, Подякою Вінницької обласної ради нагороджено начальника юридичного відділу міської ради Віту Колюшко.

Також, міський голова ознайомив присутніх із станом справ у громаді, підбив підсумки роботи 2021 року та окреслив план роботи на 2022 рік.

В ході розгляду питань порядку денного депутати ухвалили бюджет Ямпільської громади на 2022 рік і затвердили Програму соціально-економічного  розвитку Ямпільської міської територіальної громади  на 2022 рік. За це проголосувало 18 депутатів.

Також, депутатами затверджено ряд Програм, структура виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, план роботи Ямпільської міської ради на 2022 рік, затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягає приватизації у 2022 році, погоджено звіт старост Ямпільської громади, схвалено текст Звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень, розглянуто ряд питань щодо надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою, на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації та проєктів землеустрою жителям громади, тощо.

Таким чином, депутатами було схвалено 37 проєктів рішень із змінами та доповненнями.